top of page
  • kpvisions

Miks kasutada sündmusel fotopeeglit? Millist?

Kui otsite oma sündmusele fotoboksi või fotopeegli teenust, siis julgen soovitada Pickme fotopeegli renti.


Miks? * Kõik on täpselt nii nagu meiliteel kokku lepitud. * Saabudes tutvustatakse väga lihtsat fotopeegli kasutamist. * Kaasas suur karbi täis erinevaid rekvisiite, mida kliendid kasutada saavad. * Sündmuse ajal on tehniline tugi olemas pilve teel vaid ühe telefonikõne kaugusel. * Printeri paberijääki jälgitakse samuti pilve teel ja vajadusel on 5 minutiga paber lisatud. * Fotode trükkimise arv on piiramatu * Saate valid kas kas väljatrükil üks suurem foto või kolmene fotode riba. * Võimalik oma kujundusega fotoraam. * Juba järgmisel päeval peale sündmust saab kõik fotod digitaalsel kujul alla laadida. * Teenindus on meeldiv ja professionaalne.


Ja miks sellist teenust erinevatel sündmustel võiks kasutatada? * See on väga, väga meelelahutuslik. * See loob palju lisaväärtust sündmusele ja klient saab kingituseks kaasa meeldejääva foto(d). * Fotosid saab printida välja mitu tükki - maksimaalselt neli tükki ühte varianti. * Väga hea mõte on tähtpäevade puhul kasutada märkmikku, albumit, kuhu kliendid saavad pildid kleepida ja juurde kirjutada head soovid, tervitused.


Lisasoovitus! Fotopeegli juures võiks olla eraldi inimene, kes kiirelt juhendab ja on klientidele abiks. Hea, kui see on enamusele tuttav sädeinimene.


Järgmisel hommikul peojärgselt ärgates on tore avastada ports ilusaid hetki.
bottom of page